Вдало підібраний дерев’яний декор гармонійно впишеться в будь-який стиль інтер’єру. Цей натуральний природний матеріал відрізняється піддатливістю, приймаючи будь-які форми. Його теплі відтінки роблять приміщення тепліше і затишніше, даруючи спокій і умиротворення. Висока міцність, довговічність і екологічність – чинники, що підвищують популярність деревних елементів.

Варіанти використання дерева в інтер’єрі

Фактура цього матеріалу може змінюватися в залежності від польоту дизайнерської фантазії. Вона буває грубої обробки, полірованої до дзеркального блиску та інше. Також багата кольорова палітра дозволяє вибирати між практично білим або глибоким чорним кольором.

Найбільш часто використовують такі варіанти:

  • Дерев’яний декор на стіну. Він може мати вигляд настінних панелей, набраних з спилів, рейок різної товщини, що закривають одну або всі перегородки, а також у вигляді шпалер, зроблених з натурального шпону.
  • Обробка ванної кімнати. Стіни, покриті дошками, паркетна підлога, меблі з дерева – все це сприяє розслабленню після робочого дня. Для захисту від вологості використовують спеціальні покриття.
  • Кухня. Крім кухонних гарнітурів, в цьому приміщенні облицьовують поверхні панелями, стелю прикрашають балками, створюючи дизайн в стилі традиційних сільських інтер’єрів типу кантрі, рустик, створюють акцентну стіну, повністю покриту дерев’яною фактурою.
  • Вітальня. Тут, крім стандартного варіанту у вигляді підлоги і меблів, використовуються всілякі елементи: добірно вигнута гілка, оригінальна статуетка, різьблена ваза, свічники, посуд та інше.
  • Прикраса саду. Особливу красу ділянці надає садовий декор з дерева. Тут можна зустріти колеса, відра, тачки, будиночки для фей та інше.

При правильно підібраному покритті і догляді цей матеріал буде служити довго, не потребуючи ремонту.

Від чого залежить ціна на вироби з дерева

Сьогодні будь-хто може купити натуральні дерев’яні вироби, щоб прикрасити свій будинок. Витончені грифельні таблички, спили, що додають легкий аромат. Свіжорозпилені колоди, панно у вигляді дровітні і багато іншого. Вдало обраний відтінок допоможе створити оригінальний сучасний стиль в будинку, конкретному приміщенні.

Ціна буде залежати від породи деревини, типу декоративного елемента, його розмірів і інших чинників. Тому кожен зможе підібрати підходящий варіант згідно своїх фінансових можливостей.