Ліжко – необхідний і дуже важливий предмет меблів в кожному будинку. Адже місце для сну повинно бути особливо зручним і красивим, а також надійним і екологічним. На нашому сайті, ви можете вибрати і купити якісні меблі для сну і відпочинку за доступною ціною.

Вибір ліжка: на що звернути увагу

Ліжка потрібні в будинку, на дачі, а також в готелях та інших місцях, призначених для сну і відпочинку. Вибираючи ліжко, перше, на що звертаєш увагу – модель. Вона може бути класичною або виконаною в сучасному стилі, відрізнятися за формою, висотою ніжок, наявністю вбудованих ящиків і т.д.

Ми пропонуємо класичні моделі в лаконічному стилі. У нас ви можете вибрати звичайне ліжко або модель з вбудованими ящиками для зберігання речей. Це дуже практичний варіант, який дозволяє заощадити багато місця. Особливо вдалою буде така покупка для малогабаритних квартир. Наші ліжка підійдуть також для готелю або мотелю.

Ми виготовляємо ліжка з натурального дерева. Це кращий матеріал, який відрізняється міцністю, надійністю і довговічністю. Він екологічний і безпечний для здоров’я. Дерев’яне ліжко створює теплу приємну ауру, що сприяє повноцінному відпочинку. Вона відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.

За розмірами ви можете вибрати:

  • односпальні ліжка;
  • двоспальні ліжка.

Розміри спального місця коригуються за бажанням клієнта. Також ви можете замовити у нас будь-яку модель з будь-якого сорту деревини.

Дерев’яні ламелі дуже надійні і ідеально підходять для організації спального місця. Вони не зламаються і витримають велике навантаження.

Узголів’я односпального ліжка може бути суцільним або гратчастим. У двоспальних моделей узголів’я низьке із закругленими краями.

Купити ліжко за доступною ціною

Наша деревообробна фабрика «Сімпек» пропонує оригінальні меблі з натурального дерева, ціна яких цілком доступна. Вартість буде залежати від матеріалу і розмірів конкретної моделі. Точну ціну ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально – ви можете замовити ліжко, з огляду на особисті параметри та побажання (до таких належать породи дерева, а також додаткові дизайнерські доробки).

Фабрика розташована в місті Київ, але ми працюємо з клієнтами з різних міст України.