Фабрика деревообробки «Сімпек» займається виробництвом і продажем меблів високої якості. Пропонуємо вашій увазі головний предмет інтер’єру кухні або їдальні – обідній стіл.

Стіл обідній – один з центральних і необхідних предметів меблів в кожному будинку. За ним проводять багато часу, насолоджуючись ранкової чашкою кави, обідаючи з сім’єю або вечеряючи з друзями.

При цьому стіл повинен бути надійним, витримувати високі температури, вплив пару і жирів, а також красивим і добре вписуватися в інтер’єр. Який обідній стіл краще купити і як правильно його вибрати?

Розміри і інші важливі характеристики обіднього столу

Перше, на чому варто зупинитися при виборі – розміри. Більшість кухонь в сучасних будинках невеликі, тому і обідній стіл буде мати відповідні розміри.

Для великих і просторих їдалень вибираємо меблі більшого габариту. Адже за обіднім столом повинні міститися всі члени сім’ї. Ще важливо залишити вільне місце, щоб можна було вільно переміщатися по кухні.

Наш магазин пропонує моделі столів різних розмірів. Ви можете вибрати найбільш підходящі параметри для вашої кухні або їдальні.

Ще однією важливою характеристикою є матеріал. Він повинен бути міцним і досить легким. Найпопулярнішим матеріалом залишається дерево. Меблі з нього міцні і красиві, досить прості в догляді.

Також столи з дерева дуже довговічні. Ми пропонуємо моделі столів з ясена, вільхи або сосни. Кожну модель можна замовити з будь-якого представленого матеріалу.

Дуже важлива краса і гармонійність меблів. Це перше на що звертає увагу людина, заходячи на кухню. Дерев’яні столи можна назвати класикою – вони підходять практично для будь-якого інтер’єру, вписуючись як у стандартні кухні, так і виконані в сучасному дизайні. Ми пропонуємо прості і оригінальні моделі – ви можете вибрати дизайн собі до смаку.

Столи обідні по комфортній для вас вартості

Ціна на обідні столи у нас невисока. Вартість може відрізнятися в залежності від матеріалу і розмірів. Детальну інформацію ви можете отримати, зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

Кожне замовлення виконується індивідуально, що дає можливість нашому клієнту отримати саме той товар, який йому потрібен.

Ми виконуємо замовлення, як по місту Київ, так і по всій Україні. Напишіть нам прямо зараз і отримайте консультацію нашого менеджера в подарунок.