Передпокій – це перше, що бачить людина, заходячи в будинок, тому хочеться облаштувати його якомога красивіше. Як правило, передпокій це невелике приміщення в квартирі або будинку і тут передбачається розташування меблів для верхнього одягу і взуття. Наша деревообробна фабрика «Сімпек» пропонує стильні і оригінальні меблі, яка дозволять з успіхом облаштувати це приміщення. У нас ви можете замовити і купити передпокій за власними індивідуальними розмірами.

Як вибрати передпокій, особливості та параметри

Передпокій, як правило, відрізняється невеликими габаритами. І в цей маленький простір потрібно вмістити ще досить велику кількість речей і залишити місце для вільного пересування. Хороший передпокій, як правило, виконаний з якісного і надійного матеріалу, так як йому доведеться витримувати великі навантаження.

Меблі в передпокої повинні відповідати декільком параметрам:

  • функціональність;
  • мобільність;
  • місткість;
  • естетичний вигляд.

«Сімпек» пропонує вам передпокій, що володіє всіма необхідними вимогами нашого часу. Модель являє собою меблевий гарнітур, який допоможе розмістити головні убори, верхній одяг і взуття та забере при цьому мінімум місця. Дві акуратні полички призначені для шапок, капелюхів та інших невеликих деталей гардеробу. Пальто, куртки та іншу верхній одяг можна повісити на гачки. Під лавою розташовується взуття. Це дуже зручно, якщо ви любите комфортно взуватися сидячи.

Як матеріал використано натуральне дерево – масив ясеня. Це самий практичний, гарний, екологічний і надійний матеріал. Передпокій прослужить багато років і буде виглядати дуже акуратно і елегантно. Вій прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр.

Замовити передпокій в Україні

Деревообробна фабрика «Сімпек» пропонує виготовити передпокій з натурального дерева, ціна якого вас приємно здивує. Ми можемо виконати будь-яке побажання клієнта: виготовити передпокій за індивідуальними параметрами з будь-якої породи дерева.

Вартість передпокою буде залежати від матеріалу, розмірів і обсягу робіт. Точну ціну можна буде дізнатися під час оформлення замовлення. Деревообробна фабрика «Сімпек» знаходиться в місті Київ, проте ми будемо раді виконати замовлення і для клієнтів з інших міст України.