Дерев’яні вироби, створювані майстрами компанії «СІМПек», призначаються не тільки для приміщень. Завдяки своїй красі і акуратності, паркани дерев’яні, зможуть не тільки виконувати свою безпосередні функції, а й радувати око оточуючих.

Величезна кількість людей вважає, що вуличний простір можна прикрасити виключно меблями або різного виду світильниками, але це не зовсім так. Що крім, лавок, столів і стільців зможе прикрасити ваш двір або сад, ще й послужити практичну службу? Звичайно ж – це паркани секційні! Купити їх не дорого в Києві і Україні можна на фабриці деревообробки “СІМПек”. Ціна таких виробів за погонний метр, буде залежати від габаритів забору, його висоти і використовуваної деревини.

Недорогий, але якісно зроблений, гарний дерев’яний парканчик прекрасно доповнить вуличну архітектурну композицію вашого дворику або саду.

Компанія «СІМПЕК» рекомендує любителям відпочинку на природі різні моделі дерев’яних секційних парканів, до того ж демократична ціна на дані вироби, приємно здивує наших клієнтів.

Екологічний і недорогий секційний паркан

Ми можемо відповідально заявити, що в нашій компанії працюють справжні професіонали і майстри своєї справи, які здатні створювати не просто паркани, а справжні витвори мистецтва. Якісний паркан, зроблений з екологічно чистої деревини, може коштувати нечуваних грошей, але наша компанія, завдяки любові і повазі до своїх клієнтів, не здійснює необґрунтованих накруток вартості своєї продукції, саме тому будь-який бажаючий може дозволити купити собі вироби наших майстрів.

Доставка наших товарів здійснюється будь-яким зручним способом для клієнта. Так само варто відзначити, що доставка здійснюється не тільки по Києву, а й по території всієї України. У нас діє, як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Купуйте секційні, дерев’яні паркани у нас! Відзначаючи прихід весни, спершись на надійний і красивий парканчик, гріючись біля вогню і насолоджуючись запахами шашлику, ви усвідомлюєте, що зробили правильний вибір. Не відкладайте придбання паркану на потім, звертайтеся до нас вже зараз.