Стільниця з сосни. Переваги

Дерево як матеріал для виготовлення меблів для дому отримало особливу популярність. Цьому посприяли шикарний зовнішній вигляд, висока екологічність, натуральність і міцність. Крім того,

дерев’яна стільниця здатна привнести в інтер’єр солідність і престижність, адже саме естетична привабливість матеріалу стає ключовим фактором успіху.

Стільниця з сосни вважається найбільш бюджетним варіантом виконання кухонних меблів з масиву деревини. Це не заважає їй гармонійно поєднуватися з обробкою кухні і володіти яскравою природною текстурою. Додатковим бонусом стає приголомшливий хвойний запах, що огортає приміщення і додає особливу атмосферу.

Стільниця дерев’яна: плюси

Сосна естетична, і її колірна гамма досить різноманітна. Домогтися унікального малюнку майстру допомагає вивчення різних технік розпилу і стругання. Це дозволяє створити індивідуальне декорне рішення. Особливо добре сосна виглядає в дизайнах в еко-стилі, так як є певним балансом між простотою і естетичністю. Також вона не вимагає особливого догляду і зручна в експлуатації.

Серед інших переваг соснової стільниці:

  • доступна ціна в порівнянні з іншими породами деревини;
  • можливість легкого догляду та очищення поверхні;
  • стійкість до впливу вологи;
  • естетика і ергономічність матеріалу;
  • деревину можна легко зістарити завдяки її невисокої щільності;
  • стійкість до термічного і температурного впливу;
  • при наявності спеціального покриття сосна не вбирає забруднення, сторонні аромати і жир.

Дерев’яна стільниця для кухні стане безсумнівним акцентом в приміщенні, який, до того ж, буде мати стильний зовнішній вигляд і викликати приємні тактильні відчуття. М’якість сосни є одночасно і плюсом, і мінусом породи. Перший проявляється в можливості розпилювати, розкроювати, склеювати і пресувати соснові дошки, другий полягає в недовговічності і схильності до деформацій. Однак легко можна продовжити термін експлуатації стільниці, поетапно провівши захисну обробку поверхні.

Де найкраще придбати стільницю?

Купити необхідний варіант меблів для кухні можна в інтернет-магазині. Ціна її залишається нижче, ніж у роздрібних точках продажів, а асортимент на сайті значно ширше. До того ж, доставка продукції доступна в Київ та інші міста України.