Головною прикрасою в будь-якому приміщенні стануть дерев’яні меблі. Подібні предмети інтер’єру завжди будуть залишатися на піку моди. З їх допомогою легко перетворити звичайну квартиру в вишукане і стильне житло. Такі вироби воліють люди, впевнені в собі, які цінують високу якість, надійність і довговічність.

Причини затребуваності дерев’яних меблів

Предмети інтер’єру, виготовлені з натурального масиву, крім вишуканого зовнішнього вигляду, володіють такими головними перевагами:

  • Довговічність. Навіть без спеціальної обробки, такий матеріал здатний служити довгі роки. Серед всієї продукції меблі з дуба заслужено вважаються найміцнішими.
  • Екологічність. Деревина має здатність «дихати», створюючи цим сприятливий клімат в приміщенні. Також вона не виділяє токсичні речовини, тому її можна використовувати для облаштування дитячої кімнати.
  • Різноманітність вибору. Завдяки безлічі видів обробки, створюються моделі будь-яких форм і розмірів.
  • Колірна палітра. Дерево відрізняється різноманіттям відтінків, починаючи з найсвітліших тонів і закінчуючи глибоким чорним кольором. Наприклад, меблі з сосни мають теплий золотистий відтінок, а забарвлення конструкції з горіха залежить від його різновиду і способу обробки.

Також до переваг такого вибору відносять можливість ремонту і заміни будь-якого елементу.

Правила вибору дерев’яних меблів

Якщо хочеться багато років користуватися красивими предметами побуту, необхідно звертати увагу на багато важливих чинників. Наприклад, в приміщеннях з високим рівнем вологості не можна використовувати меблі з бука. Ця деревина відома властивістю підвищеного «дихання», тому швидко псується. Крім цього, будь-яке дерево варто берегти від попадання прямих сонячних променів і зайвої сухості.

Також потрібно уважно поставитися до вибору відтінків. Світлі тони підійдуть для невеликих приміщень. Вони візуально збільшують простір, надаючи особливий затишок і тепло атмосфері в кімнаті. Щоб зарядитися енергією і бадьорістю, варто купити вироби, виготовлені з темного масиву дерева.

Такі вироби відрізняються невибагливістю у догляді, досить періодично видаляти пил з поверхонь і полірувати за допомогою спеціальних засобів. Ціна дерев’яних меблів залежить від використовуваної породи дерева, складності дизайну, виробника та інших факторів.