Не часто лава дерев’яна використовується в домашньому інтер’єрі. Говорячи про них, відразу згадуються лавочки в парках, алеях, скверах. Але останнім часом такі конструкції переживають черговий зліт своєї популярності. Вони стали незамінними при створенні в будинку додаткових місць для відпочинку. Вдале розміщення таких виробів дозволяє отримати універсальний і функціональний предмет меблів.

Варіанти застосування лавки в домашніх умовах

Такі практичні і зручні предмети використовують при облаштуванні будинку у вигляді наступних варіантів:

  • Для створення куточка для читання. Лавочка з дерева за допомогою декількох подушок перетворюється в затишне комфортне місце для відпочинку. Тут можна з комфортом читати книгу, працювати або дивитися у вікно, милуючись пейзажем.
  • В передпокої. Стильна модель створить затишок вхідної зони. Сидячи на ній, буде простіше взуватися, на сидіння ставлять пакети з продуктами, кладуть одяг.
  • В спальні. Такі предмети легко перетворюються в банкетки, що стоять в ногах ліжка. Невеликі лавки використовують в якості приліжкові столиків, для цього їх встановлюють поруч зі спальним місцем.
  • На кухні. Цей елемент інтер’єру замінить кілька табуретів, економлячи вільні метри. Це ідеальне рішення для малогабаритних кухонь. Спинкою в даному випадку служить звичайна стіна.
  • Для зонування простору. Такі вироби дозволяють розділити кімнату на зони без використання перегородок. Завдяки невеликій висоті, вони не будуть заважати вільному проникненню денного світла. Якщо зверху на них поставити вазони з квітами, в приміщенні стане значно затишніше.

Деякі лавочки додатково обладнані вбудованими системами, призначеними для зберігання різних речей. Якщо немає можливості купити таку корисну конструкцію, їх можуть виготовити на замовлення, забезпечивши зверху в якості доповнення м’якими сидіннями.

Переваги лавок з дерева

Такі вироби, виготовлені з натуральної деревини, мають безліч переваг, серед яких є:

  • Естетичні якості. Зовнішній вигляд дерев’яної конструкції дарує позитивні емоції. Її поверхню при бажанні можна забарвити в будь-який відтінок або покрити лаком.
  • Практичність. Невисока теплопровідність запобігає перегріванню при жаркій погоді і не дає промерзати при низьких температурах.
  • Екологічно чистий матеріал не виділяє ніяких шкідливих речовин в навколишнє середовище.

Ціна моделей залежить від складності їх виготовлення і використаних порід дерева.