Якщо ви потрапили в ситуацію, коли вам потрібна дошка необрізна, суха, а де її купити в Україні і яка її ціна, ви не знаєте, звертайтеся до нас, на фабрику деревообробки «СІМПек». Необрізна дошка володіє не повністю або взагалі не спиляними бічними частинами. В основному, застосування подібної дошки здійснюється:

– при обрешітці та обшивці покрівлі;

– при створенні настилів або несучих елементів конструкцій;

– при будівництві парканів, навісів, складів і так далі.

Після сушіння необрізної дошки, отримують столярну дошку, яка використовується при створенні меблів. Класична товщина необрізної дошки становить три, п’ять сантиметрів, при довжині 2300 см, 4500 см.

Столярна суха необрізна дошка може бути з наступних різновидів деревини:

-сосна;

– бук;

– дуб;

– ясен;

– липа;

– черешня.

Залежно від сорту і різновиду деревини, визначається ціна на необрізану суху дошку. До того ж, кожна конкретна деревина має свої характеристики міцності, візерунок, текстуру і так далі. Купити в Києві не дорого будь-який різновид необрізної сухої дошки, ви можете в нашій компанії.

Щоб ознайомитися з цінами і здійснити покупку даного матеріалу, заходите на наш сайт і в самому низу натискайте пункт меню і вибирайте розділ – «Дошка необрізна суха». Також з питань придбання даного матеріалу можете дзвонити за телефонами або писати на електронну пошту. Телефони та електронна пошта знаходяться в розділі – «Контакти».

Ви навряд чи знайдете суху необрізну дошку в Києві, дешевше, ніж в нашій компанії! Основною причиною цього є те, що ми займаємося реалізацією безпосередньо від постачальника, і не здійснюємо перепродаж пиломатеріалів.

Чесність, відкритість і висока якість реалізованого товару – це кредо нашої компанії. Купуйте вироби або заготовки з береста, бука, клена, ясена, черешні, дуба, сосни, липи або вільхи у нас і ви не прогадаєте.

Ми досить давно перебуваємо на ринку даних послуг і здатні гарантувати своїм клієнтам найвищу якість продаваної нами продукції. Співпрацюючи з нашою компанією, ви знаходите надійного і чесного постачальника, який надає кращу якість матеріалу, з представленого на ринку. З кожним днем, до нас приєднується все більша кількість вдячних клієнтів, ставайте нашим клієнтом і ви, і вам більше не доведеться шукати постачальника деревини або інших виробів з деревини, де-небудь ще. Якщо не вірите нам на слово, перевірте нас в справі!