Сосна є красивою зовні і недорогою, в порівнянні з іншими породами дерева. Вона широко застосовується для виготовлення стільниць, а таку її популярність характеризує досить доступна ціна. Однак, вибираючи даний матеріал для використання на кухні, потрібно ознайомитися з його особливостями, а також врахувати думку професіоналів.

Стільниця дерев’яна з сосни

У кожній кухні не обійтися без стільниці, яка може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, однак, особливим попитом сьогодні користуються вироби з хвойних порід дерева. Сосна вважається відмінним варіантом для використання на кухні. Стільниця соснова виходить стійкою до зносу і зовнішніх впливів, крім того, при акуратному зверненні вона здатна прослужити досить тривалий термін.

У місті Київ для виготовлення стільниць застосовується сучасне обладнання, що дозволяє отримати вироби будь-якої форми. Використовуючи соснову стільницю, вдається отримати надійну конструкцію, здатну прослужити тривалий час.

Відмінні характеристики деревини

Стільниця з сосни примітна своїми прекрасними якостями, які забезпечені даним видом деревини. Крім того, в процесі виробництва проводиться просочення полотна різними маслами і сумішами, що дозволяє значно підвищити стійкість матеріалу. В результаті стільниця з дерева захищена від цілого ряду неприємностей:

  • волога;
  • мікроби і бактерії;
  • цвіль;
  • деформація текстури.

Саме тому, при необхідності купити стільницю, вироби з деревини стануть оптимальним варіантом. Вони об’єднали в собі привабливий зовнішній вигляд, практичність і надійність, при цьому ціна на них може бути доступнішою, ніж на аналогічні конструкції з інших матеріалів.

Сосна широко застосовується при виготовленні різних меблів, що пояснюється особливістю породи дерева. Воно легко піддається розпилюванню, розкрию і пресування, а тому працювати з ним можна, створюючи різні конфігурації, не обмежуючись розмірами.

На сучасному ринку надається широкий вибір різноманітних стільниць, завдяки чому навіть у найбільш вимогливих покупців з’являється можливість підібрати підходящий варіант. Стільниця для кухні може мати не тільки різну форму і колір, який може змінюватися в залежності від типу використовуваного лаку або розчину для просочення.