Ясень є природним матеріалом, який вже давно гідно оцінили любителі яскравої текстури дерева. Він відрізняється високою міцністю, а тому з нього виготовляється стільниця для кухні, барна стійка, підвіконня та інші деталі інтер’єру.

Стільниця з ясена має свої особливості, вона має унікальну текстуру і здатна додавати затишку і тепла в будь-яке приміщення. Купити дерев’яні вироби пропонується в різних магазинах міста Київ, але перевагу варто віддавати тим компаніям, де при виготовленні здійснюється суровий контроль якості, а на продукцію надаються відповідні сертифікати.

Переваги матеріалу

Стільниця дерев’яна все частіше використовується при облаштуванні сучасних кухонь, що пояснюється певними плюсами матеріалу:

  • Привабливий зовнішній вигляд. Багатьох споживачів приваблює текстура ясена, що з’єднала в собі золотисті і бурштинові відтінки, завдяки чому вдається отримати конструкцію, яка прекрасно прикрашає будь-який інтер’єр. Крім того, структура полотна зберігається навіть після проведення просочення масиву. В процесі виготовлення стільниці можуть застосовуватися різні способи фарбування, обрані відповідно до стилю приміщення.
  • Тривалий термін служби матеріалу. Довговічність виробу пояснюється природною щільністю волокон і можливістю використання при виробництві різних методів обробки. Міцність і надійність готового виробу за своїми параметрами не поступається меблям з бука, дуба або в’яза.
  • Стійкість до вологи і перепадів температур забезпечує деревині тривалий термін служби. При цьому вона з часом не зсихається і не деформується, зберігаючи свій привабливий зовнішній вигляд.

Недоліки

Незважаючи на широкий перелік переваг, матеріал має і певні мінуси:

  • Ціна на ясен немаленька, що пояснюється його високими експлуатаційними параметрами. Крім того, міцність деревини створює складності при роботі, які також впливають на вартість готового виробу;
  • Догляд, для підтримки привабливості стільниці, необхідно регулярно використовувати засоби захисту, до яких відносяться масла і лаки.

Вибирати матеріал для стільниці потрібно не тільки, орієнтуючись на його якості, а й з огляду на власний інтер’єр кухні. Тоді в результаті вдасться отримати затишний інтер’єр, здатний радувати щодня.