Багато хто вважає використання натурального дерева на кухні не практичним варіантом. Однак, поспішаємо розвіяти всі сумніви, а все тому, що стільниця дерев’яна є не тільки стильним, але і практичним рішенням. Тільки потрібно знати деякі професійні секрети, щоб використовувати натуральний матеріал.

Стільниця з дерева – це не страшно

Дерево має приємну природну фактуру і високу міцність, що робить його ідеальним варіантом для використання у виробництві меблів. Простий в роботі матеріал є екологічно чистим, що робить його безпечним у використанні. Крім того, він вважається універсальним, так як відмінно поєднується з різними стилями і текстурами. При цьому роблячи ремонт на кухні, немає необхідності перевантажувати невеликий простір масивними дерев’яними меблями, а вдалим і модним рішенням зробити з дерева тільки стільницю і при бажанні додати ще кілька додаткових елементів.

При цьому багато хто відмовляється від використання деревини на кухні, так як боятися появи грибка і потрісканого лаку. Однак, професіонали роблять акцент на тому, що при грамотному догляді за поверхнею дерев’яна стільниця для кухні зможе прослужити тривалий термін.

Переваги деревини

  • матеріал є екологічно чистим;
  • має унікальну і неповторну текстуру;
  • простота у використанні дозволяє створювати стільниці будь-яких конфігурацій;
  • втрачаючи свій вигляд, деревина легко оновлюється.

Недоліки матеріалу

  • для підтримки привабливості дерев’яної стільниці, їй потрібен більш ретельний догляд;
  • по закінченню певного часу потрібно проводити реставрацію поверхні;
  • відносно висока ціна матеріалу.

Види деревини для стільниці

Найбільш часто застосовується дуб або ясен, що пояснюється їх міцністю і тривалим терміном служби. Купити також можна вироби з сосни, горіха або бука, які виглядають привабливо. Інтернет магазин міста Київ пропонує придбати для своєї кухні дерев’яні стільниці з ясена. Представлений матеріал має високу щільність, за рахунок чого забезпечується тривалий термін служби матеріалу.

Варто також пам’ятати про те, що довговічність матеріалу багато в чому залежить від способу виготовлення, а також від віку деревини, способу її отримання, умов зберігання та району, де дерево було вирощено.