Сосновий меблевий щит може мати різний розмір, так як матеріал виготовляється шляхом склеювання дерев’яних ламелей і шліфується після їх повного висихання. Щит є натуральним і екологічним матеріалом, який сподобався багатьом завдяки своїм естетичним характеристикам. При цьому він має широку сферу застосування і може використовуватися не тільки при виробництві меблів, але і для оздоблювальних робіт, створення декоративних елементів, сходів, ступенів і підвіконь.

Види меблевих щитів

У виготовленні застосовуються ламелі, вони склеюються спеціальним клейовим розчином, однак, за методом склеювання розрізняють два типи щитів:

  • з суцільних, які склеюються тільки по ширині;
  • склеєні з’єднуються, як в довжину, так і в ширину.

Повністю виключається деформація матеріалу, так як на ламелях нарізаються мікрошипи і склейка проводиться під тиском.

За своїми технічними параметрами два види щитів нічим не відрізняються. Однак, ціна на суцільних вище, це пояснюється фактурою, більш наближеною до масиву дерева. Крім того, існує поділ щитів по сортам, причому сторони одного і того ж полотна можуть відноситися до різних категорій. Купити якісні листи пропонується в спеціалізованих магазинах міста Київ.

Особливості деревини

  1. деревина має жовтий відтінок, вона має м’яку текстуру і має середню щільність, що дозволяє використовувати її для різних цілей;
  2. перед використанням матеріал проходить обробку спеціальними хімічними розчинами, які роблять її захищеною від негативного впливу вологи і комах;
  3. сосна відрізняється міцністю і високою щільністю, які забезпечують тривалий термін служби меблевого щита;
  4. щити виходять абсолютно рівними, що робить їх більш зручними і привабливими зовні, ніж листи ДСП або МДФ;
  5. в складі відсутні шкідливі компоненти, що робить полотно ідеальним рішенням для використання в житлових будинках;
  6. при створенні матеріалу не застосовуються складні інструменти, що дозволяє отримати невисоку вартість листів.

Сосна вважається досить поширеним деревом, яке досить швидко зростає і дозволяє отримувати деревину високої якості. Крім того, широка поширеність матеріалу пояснюється його зручністю в обробці і можливістю створення найрізноманітніших виробів.