На сьогоднішній день модно використовувати в оздобленні будинків натуральні матеріали. Саме тому часто, при виборі підвіконня багато власників квартир зупиняють свій вибір на виробах з деревини. При цьому, незважаючи на те, що ціна на них не маленька, та й вимагають вони більш дбайливого і ретельного догляду. Саме тому варто уважніше вивчити переваги дубових підвіконь.

Особливості виготовлення

Дерев’яне підвіконня виготовляється з цілісного масиву дуба або з тонких склеєних планок. Перші коштують досить дорого, але при цьому мають привабливий зовнішній вигляд. Але, на жаль, вони більш схильні до деформації і складні у догляді. Клеєне дубове підвіконня обійдеться набагато дешевше, при цьому він має стійкість до впливу вологи та температури. Однак поступається за зовнішніми якостями масиву дуба, що має неповторний візерунок, і робить виріб унікальним. Хоча для виготовлення застосовуються різні породи дерева, підвіконня з дуба вважається найбільш міцним.

Правила вибору підходящого підвіконня

У місті Київ можна знайти найрізноманітніші за розміром і кольором підвіконня з дерева, проте, при бажанні купити виріб, здатний прослужити тривалий термін, зберігши при цьому свою привабливість, потрібно врахувати певні рекомендації:

  • перед установкою, потрібно покрити поверхню спеціальним антисептичним розчином, який буде захищати від вологи, шкідників і комах;
  • для видалення забруднень з підвіконня можна використовувати тільки суху або злегка вологу ганчірку, допускається застосування тільки спеціальних засобів для догляду за деревом;
  • розставляти горщики з квітами потрібно тільки на піддони, щоб не допустити потрапляння вологи на дерево;
  • не варто кидати на поверхню важкі і гострі предмети, щоб уникнути появи подряпин і відколів;
  • не ставити надовго гарячі предмети: чашки, тарілки та інше.

Дотримуючись простих порад, вдасться надовго зберегти привабливість виробу. Дерев’яне підвіконня стане прекрасним декоративним доповненням до вікна і всього інтер’єру кімнати. Його м’яка текстура приносить в приміщення особливий стиль, роблячи його більш затишним і комфортним для перебування, а висока міцність матеріалу дозволяє використовувати на протязі не одного десятка років.