Деревина – це унікальний матеріал, який цінується своєю екологічністю, натуральністю і тривалим терміном служби. Її широко застосовують для виготовлення меблів, так як готові вироби відрізняються простотою в догляді і їм не потрібно регулярних ремонтів. При цьому найчастіше для створення різних конструкцій для будинку застосовується меблевий щит.

особливості матеріалу

Меблевий щит – це надійна, натуральна і зносостійка заготовка, яка використовується при виготовленні різних конструкцій з дерева. Його параметри зробили матеріал ідеальним рішенням для використання у виробництві різних елементів інтер’єру, благоустрою житла та інших конструкцій, спрямованих на створення теплої і затишної атмосфери в будинку.

Область застосування щита

Створити меблевий щит із сосни або іншої породи дерева не так і просто, технологія виготовлення цільного або зрощеного виробу є досить важкою, а також вимагає від майстрів особливих навичок і підготовки. В результаті матеріал проходить стадії підготовки, в ході яких з круглих колод лісу вдається отримати готовий виріб, що відрізняється високими параметрами якості.

Купити вдасться наступні продукти з меблевого щита:

  • корпусні меблі, столи, стільці, ліжка;
  • елементи декору і додаткові деталі інтер’єру;
  • комплектуючі до сходів, в тому числі ступені;
  • столярні вироби, до яких відносяться двері, вікна;
  • предмети екстер’єру, серед яких столи, лавки, альтанки і так далі.

Широко застосовується дубовий меблевий щит, що пояснюється підвищеною міцністю матеріалу, проте, і ціна на нього досить висока. Тому застосовуються і інші породи дерева, в тому числі сосна, ясен, бук і береза.

Правила вибору якісного щита

Київ пропонує купити меблеві щити за різними цінами, а тому щоб не прогадати і за вигідною вартістю купити якісний виріб, необхідно знати певні критерії вибору.

  • оглядаючи меблевий щит з ясена, бука, дуба або сосни, потрібно в першу чергу продумати область застосування матеріалу;
  • необхідно дивитися на колір і фактуру матеріалу, підбираючи його під інтер’єр власного житла.

Часом для створення незвичайних і тематичних приміщень застосовуються екзотичні сорти дерева, але варто пам’ятати, що їх обробка та застосування повинна проходити з урахуванням ряду нюансів.