Останнім часом побутує думка про те, що дерев’яні стільниці недовговічні через природні особливості матеріалу, при цьому і ціна на них досить висока. Але варто сказати, що застосування сучасних технологій дозволяє підвищити зносостійкість і довговічність матеріалу, завдяки чому стільниця дубова має не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і хорошу надійність.

Переваги дубової стільниці перед меблевим щитом

Бюджетним варіантом для виготовлення меблів вважається щит, який представляє собою напівфабрикат, який проходить додаткову обробку. Купити його можна у вигляді прямокутного полотна з прямими кутами, яке в подальшому можна перетворити в елемент меблів.

Однак фахівцями відзначається, що краще стільниця з дуба, яка проходить особливі способи обробки, по завершенню яких вдається отримати міций і зносостійкий виріб, здатний прослужити тривалий час. Крім того, така стільниця для кухні буде безпечною і екологічно чистою, а також матиме унікальний зовнішній вигляд, завдяки незвичайній текстурі поверхні.

Міфи про дерев’яні стільниці

Багато хто відмовляється від використання натурального дерева на кухні, аргументуючи це тим, що дуб – це застарілий матеріал, який не здатний справлятися з поставленими завданнями нарівні з пластиком, вінілом і натуральним каменем.

Стільниця дубова має багато неправдивих міфів, які давно пора розвіяти:

  1. Дерево є крихким, а тому на ньому згодом утворюються відколи й подряпини. Будь-який матеріал з часом піддається старінню, однак, при акуратному поводженні з поверхнею вона прослужить досить довго. Крім того, дуб значно міцніше інших видів деревини, а тому пошкодити його непросто.
  2. Дерево гниє. Стільниця з дуба зможе прослужити довгі роки, так як матеріал відрізняється високою стійкістю до гниття.
  3. У деревині можуть заводитися паразити. Це стосується тільки необробленої деревини, стільниця дубова проходить просочення, а тому ніякі комахи їй не шкідливі.
  4. Деревина деформується від вологи. Так можна сказати про багато порід, але тільки не про дуб.
  5. На поверхні можуть залишатися плями. Застосування сучасних технологій у виробництві дозволило вирішити проблему і надійно захистити полотно від вбирання вологи.

Київ пропонує придбати вироби з дуба, здатні стати ідеальним рішенням для будь-якої кухні.