Дерево вважається гарним матеріалом, що володіє унікальною текстурою, воно дозволяє додати в будь-яке приміщення тепло і затишок. Крім того, воно завжди виглядає елегантно і респектабельно, а тому широко застосовується в різних інтер’єрах. З деревини виготовляють найрізноманітніші елементи для оформлення будинку, в тому числі і підвіконня. В результаті вдається отримати надійну, зносостійку і екологічну конструкцію, яка надає завершений вигляд всьому приміщенню і захищає кімнату від втрати тепла і протягів.

Залежно від типу і конфігурації, дерев’яне підвіконня може виконувати функцію барной стійки. Пропонується купити вироби різного кольору і форми, а при замовленні вдасться не тільки вибрати породу дерева, а й метод її фарбування і виготовлення.

Параметри підвіконь

Існує всього два способи створення підвіконня з дерева:

  • використання цільного шматка;
  • проведення склеювання пари шарів в одну дошку.

Другий спосіб дозволяє отримати більш гнучке і стійке до розтріскування рішення. Найбільш часто підвіконня з дерева виготовляється із застосуванням дуба або ясена. Ціна на такі матеріали приблизно однакова, однак, дуб може більш стійко переносити вплив розташованої поблизу батареї. Крім цих порід дерева, застосовується клен або сосна.

Виготовлятися вони можуть будь-якого забарвлення і форми, для використання на кухні високою популярністю користується підвіконня – стільниця, яка використовується в якості додаткового робочого простору.

Переваги

Натуральна деревина, яка використовується для підвіконь, досить популярна, що пояснюється певними перевагами:

  • матеріал є натуральним, а тому екологічний і безпечний для оточуючих;
  • поверхня має привабливий зовнішній вигляд і індівідуальну природну текстуру;
  • природний колір деревини при необхідності можна затонувати, щоб конструкція краще вписалась в загальний інтер’єр приміщення;
  • має високий термін служби і здатне прослужити протягом кількох десятиліть.

У місті Київ багато хто при ремонті використовує дерев’яні підвіконня, що пояснюється універсальністю матеріалу, так як його вдаеться зробити будь-якого виду, форми і кольору.