Цікавим рішенням при оформленні кухні є використання барної стійки, яка дозволяє звільнити простір. Крім того, барна стільниця досить зручна у використанні, вона підходить для швидкого сніданку вранці і для приємного проведення часу з келихом вина або соку ввечері.

Дерев’яна барна стійка для кухонь, з’єднаних з вітальнею виступає ще і як елемент зонування. Однак, для вибору відповідної конструкції, потрібно врахувати деякі нюанси.

Вибір колірної гами

Якщо кухонний простір обмежений, то буде краще, якщо дерев’яна стільниця буде виконана в світлих тонах. При цьому рекомендується, щоб вона розташовувалася на одній нозі, завдяки чому вдасться заощадити місце і не перевантажувати простір.

Для великих і просторих кухонь вибір колірного оформлення обмежений виключно інтер’єром приміщення. При цьому цікаво виглядають як темні стійки, так і яскраві, що виконують роль акценту.

Барна стійка для поділу простору

У багатьох інтер’єрах передбачається з’єднання кухні і вітальні. Щоб приміщення виглядало гармонійно, проводять зонування. Розділити кімнату можна за допомогою невеликої барної стійки. При цьому стільниця для кухні в такому випадку може бути рівною або різно рівневою, тоді висока частина підходить для сидіння на стільці, а друга для приготування їжі. Використання такої оригінальної конструкції додає в інтер’єр індивідуальності. Стільниця з дерева для стійки може бути напівкруглою, така форма зробить кухню візуально ширше і зробить дизайн приміщення оригінальним.

Матеріал для виготовлення барної стійки

Любителям еко-стилю варто купити стільниці, виконані з зрізу дерева. Ціна на такий матеріал може бути різною і залежить від типу використовуваної деревини. Варто зазначити, що такий виріб буде мати потребу в більш ретельному і дбайливому догляді, проте це виправдано привабливим зовнішнім виглядом конструкції. У місті Київ пропонується знайти барні стійки різних форм і розмірів. Традиційною вважається висота 110-115 см, але в деяких інтер’єрах застосовуються конструкції висотою 100 см.

Крім того, стійка розташовується на значній висоті над підлогою, і для її використання потрібно передбачити застосування спеціальних барних стільців.